فروشگاه اینترنتی پرشین شاپ یکی از فروشگاه های به نام و شناخته شده اینترنتی در زمینه فروش محصولات چاقی و لاغری و مکمل های ورزشی و مکمل های بدنسازی می باشد .
کلیه محصولات این فروشگاه زیر نظر و مجوز وزارت بهداشت میباشد و محصولات ارائه شده تست شده توسط اساتید بزرگ ورزشی و پزشکان مجرب ایرانی می باشند .
در این سایت علاوه بر معرفی دقیق محصول و فواید و عوارض احتمالی و ممنوعیت های مصرف به صورت تلفنی نیز مشاوره قبل و بعد از خرید وجود دارد و همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد .
در اینجا به معرفی سه محصول پرطرفدار و پر فروش این فروشگاه می پردازیم :
پودر چاقی بومبا

اگر از وزن کم خود ناراحت هستید و دوست دارید کمی وزنتان را افزایش بدهید و فکر میکنید بدن شما این استعداد را ندارد ما به شما این محصول را پیشنهاد میدهیم . پودر چاقی بومبا یک مکمل و پودر کاملا گیاهی است که کمک میکند براحتی در یک ماه ۷ الی ۸ کیلو به وزن خودتان بدون بازگشت، افزایش وزن داشته باشد.
 
قرص چاقی مخمر آبجو بریورز یست

این محصول نیز یک نوع مخمر آبجو می باشد که باعث افزایش وزن افرادی میشود که میخواهند وزن خود را بالاتر ببرند و از لاغری رنج میبرند . این محصول هم به مانند بسیاری از محصولات فروشگاه پرشین شاپ در معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت ثبت شده است .


شلوارک لاغری هات شیپر

یکی از روشهای بی خطر و مطمئن برای کاهش وزن و لاغری در ناحیه باسن و شکم و رانها استفاده از شلوارک لاغری هات شیپر می باشد . طرز کار این شلوارک به این صورت است که با ایجاد دمای زیاد و تعریق در نواحی زیر پوشش باعث کاهش وزن نواحی میشود .